Meist

Üle kahekümne aasta on meie pereettevõte pühendunud puhastusteenuse pakkumisele. Kahe aastakümne pikkuse kogemustega oleme lihvinud oma oskusi ning loonud maine usaldusväärsuse, professionaalsuse ja silmapaistvate tulemuste poolest. Teenindame erinevate suurusega ärikliente Harjumaal ja Tartumaal.

Asutatud aususe ja kvaliteetsete tulemuste põhimõtetel, on meie ettevõte kasvanud tagasihoidlikest algusaastatest, et saada usaldusväärseks nimeks puhastusvaldkonnas. Pereettevõttena mõistame tähelepanu tähtsust kõiges, mida teeme.

Meie pühendumus kvaliteedile laieneb igale meie teenuse aspektile. Olgu tegemist hoolduskoristuse või spetsialiseeritud eripuhastuslahendustega, läheneme igale projektile pühendumusega ja keskendume kliendi rahulolule.

Meie ettevõtte meeskond koosneb oskuslikest töölistest, kes jagavad meie väärtusi ja pühendumisi parimate võimalike tulemuste saavutamisele. Oma kogemustega püüame ületada meie klientide ootusi ja tagada, et nende ruumid on puhtad, hügieenilised ja kutsuvad.

 

Kui otsite järjepidavat ja usaldusväärset partnerit puhastustöödeks siis võtke ühendust ja loome teile sobiva lahenduse.

- Aurum Puhastus

Kliendid meist

 • Pandeemia ajal soovime oma töökohad eriti puhtana hoida. Sellega on meil pidevalt abiks Aurumpuhastuse meeskond. Graafikust peetakse hoolikalt kinni ja tulemus on alati super! Olete väga töökad ja abivalmid. Aitäh ka kutsude ja kiisude poolt :).
  MTÜ Aita Mind Koju
 • Lõpetasime oma uue kodu ehitamise ja tellisime Aurupuhastuselt ehitusjärgse koriststeenuse. Oleme hakanud tellima ka iganädalaselt kodukoristust ja see on tõesti mugav! Erilised kiidusõnad kliendisõbraliku läheneminse ning kvaliteetse teeninduse eest. Soovitan soojalt. Kristjan
 • Väga professionaalne lähenemine. Kogu seltskond väga sõbralik ja meeldiv. Kiiremas korras oli vaja abi kontorihoone hoolduskoristusega. Muu hulgas oli vaja pesta hulgaliselt aknaid millele leidsime superkiire lahenduse. Aitäh, et tulite ja tegite imet.:)
  Sandra
 • Suured tänud aurumpuhastusele! Meie peres jääb tihti koristamisele vähe aega mistõttu oleme jätnud oma kodu koristamise aurumpuhastuse hoolde. Igasugune teenuse tellimine koroona ajal tundus alguses hirmutav, kuid nähes, et kõik järgivad turvameetmeid on enesetunne kindlam. Töö kiire ja korralik!
  Liis
 • Leidsin Aurumpuhastuse soovituse kaudu ja pole pidanud kordagi pettuma. Meil on kodus suured vaibad ja palju erinevaid looduskivimeid mille hooldamine ja puhastamine vajab kindlaid vahendeid ja kogemust. Teete oma tööd hästi ja hoolega. Tänud soovituste ja näpunäidete eest.
  Marek