Meist

Suhted klientidega

Aurum Puhastus tagab kvaliteetse ja usaldusväärse koristus ja puhastusteenuse. Meie jaoks on oluline kliendi privaatsust. Teenuse täiendamiseks ning kvaliteedi hoidmiseks teeme oma klientidega pidevalt koostööd.

Ajalugu

Oleme pikaaegse kogemusega Eesti perefirma ja oma valdkonnas tuntud juba alates 2004 aastast. Pakume klientidele erinevaid puhastusteenuseid. 17 aastat ettevõtte ülesehitamist ja igapäevast praktikat on meie meeskonnale andnud teadmised ja enesekindluse ka kõige raskemate katsumuste ületamiseks. Teeme oma tööd südamega ja iga klient on meile oluline.

Koristusteenuse, puhastusteenused Harjumaal ja Tartumaal.

Ettevõttest

Aurum Puhastuse eesmärk on pakkuda puhastusteenust nii firmadele kui eraisikutele. Pakume nii äripindade hoolduskoristust kui ka erapindade puhastust. Võtke meiega ühendust ka, kui puhastust vajab Teie pehme mööbel.

Tuginedes pikaajalisele kogemusele ja suurtele teadmistele puhastusvaldkonnas, leiame kliendile soovitud lahenduse. Meile on tähtis Teie arvamus. Pakume kaasaegset ja keskkonnasõbralikku puhastus- ja koristusteenust. Kasutame ainult parimaid puhastusvahendeid. Kasutame keskkonnasõbralikke ja allergeenivabu tooteid. Loodame pakkuda paljudele senistele  ja tulevastele klientidele kvaliteetseid, professionaalseid  ja hea hinnaga teenuseid.
Kui soovite hoolduskoristust või puhastusteenust siis selleks võtke meiega ühendust.

Kliendid meist

 • Pandeemia ajal soovime oma töökohad eriti puhtana hoida. Sellega on meil pidevalt abiks Aurumpuhastuse meeskond. Graafikust peetakse hoolikalt kinni ja tulemus on alati super! Olete väga töökad ja abivalmid. Aitäh ka kutsude ja kiisude poolt :).
  MTÜ Aita Mind Koju
 • Lõpetasime oma uue kodu ehitamise ja tellisime Aurupuhastuselt ehitusjärgse koriststeenuse. Oleme hakanud tellima ka iganädalaselt kodukoristust ja see on tõesti mugav! Erilised kiidusõnad kliendisõbraliku läheneminse ning kvaliteetse teeninduse eest. Soovitan soojalt. Kristjan
 • Väga professionaalne lähenemine. Kogu seltskond väga sõbralik ja meeldiv. Kiiremas korras oli vaja abi kontorihoone hoolduskoristusega. Muu hulgas oli vaja pesta hulgaliselt aknaid millele leidsime superkiire lahenduse. Aitäh, et tulite ja tegite imet.:)
  Sandra
 • Suured tänud aurumpuhastusele! Meie peres jääb tihti koristamisele vähe aega mistõttu oleme jätnud oma kodu koristamise aurumpuhastuse hoolde. Igasugune teenuse tellimine koroona ajal tundus alguses hirmutav, kuid nähes, et kõik järgivad turvameetmeid on enesetunne kindlam. Töö kiire ja korralik!
  Liis
 • Leidsin Aurumpuhastuse soovituse kaudu ja pole pidanud kordagi pettuma. Meil on kodus suured vaibad ja palju erinevaid looduskivimeid mille hooldamine ja puhastamine vajab kindlaid vahendeid ja kogemust. Teete oma tööd hästi ja hoolega. Tänud soovituste ja näpunäidete eest.
  Marek

Aurum Puhastus toetab igakuiselt   MTÜ AITA MIND KOJU


2021 a. kinkisime  pesumasina koos kuivatiga.

 Aurum Puhastus OÜ teenust tellides, toetad ühtlasi  ka MTÜ'd AITA MIND KOJU .